KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197111
nr 1619 7111
Oidentifierad konstnär. Signerad, vinterstad. Olja på pannå, 34x30 cm, yttermått inklusive ram: 47x42 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:35:44
10/5 17:57:30